Stiri

Ziua Comunei Grumazesti-Material foto

Momente deosebite de la Zilele Comunei Grumazesti 18-19 august 2018 🎆🎶🎤In curand va vom prezenta mai detaliat fiecare moment in parte😉Va multumim pentru participare 🤗

Publicată de Primaria Grumazesti Neamt pe Sâmbătă, 25 August 2018

Citeste.

Persoana desemnata din cadrul UAT Grumazesti privind completarea si\sau depunerea precum si transmiterea declaratiei unice

Datini și obiceiuri

Ca in fiecare an primarul Constantin Matasa impreuna cu viceprimarul Constantin Matasa au organizat si primit pe toti cei care au vrut sa vina cu plugusorul!

Citeste.

Sarbatori Fericite si un An Nou plin de realizari!!!

Autobasculanta pentru comuna noastra

Mos Craciun a fost darnic cu locuitorii Comunei Grumazesti unde a fost achizitionata o autobasculanta marca Man. Aceasta este dotata cu lama si sararita, basculare pe 3 laturi care va fi folosita in deszapezirea si curatarea drumurilor pe timp de iarna iar vara pentru balastrarea si intretinerea drumurilor comunei.

Coordonator proiect: Constantin Matasa-primarul Comunei Grumazesti si Constantin Matasa jr.- viceprimarul Comunei Grumazesti.

Comments are closed.